Plugins - Classic Editor - Stable (latest release) - en to af_ZA translation catalogue (11 entries)

en: Allow site admins to change settings
af_ZA: Laat webblad administrateurs toe om verstellings te verander

en: Editor
af_ZA: Skryfpaneel

en: No
af_ZA: Nee

en: Yes
af_ZA: Ja

en: Allow users to switch editors
af_ZA: Laat gebruikers toe om skryfpanele te wissel

en: Default editor for all users
af_ZA: Standaard skryfpaneel vir alle gebruikers

note: Author of the plugin
en: WordPress Contributors
af_ZA: WordPress Bydraers

note: Description of the plugin
en: Enables the WordPress classic editor and the old-style Edit Post screen with TinyMCE, Meta Boxes, etc. Supports the older plugins that extend this screen.
af_ZA: Maak die WordPress klassieke skryfpaneel en die ou Wysig Artikel skermuitleg (TiyMCE, metabokse, ens.) beskikbaar. Bied ook ondersteuning via ouer plugins wat hierdie skerm uitbrei.

note: Plugin Name of the plugin
en: Classic Editor
af_ZA: Klassieke Skryfpaneel

note: translators: %s: post title
en: Edit &#8220;%s&#8221; in the classic editor
af_ZA: Wysig &#8220;%s&#8221; in die klassieke skryfpaneel

en: Settings
af_ZA: Verstellings
